Výměna a vrácení zboží

 

JAK POSTUPOVAT PŘI VÝMĚNĚ?

Postup při výměně zboží do 30ti dnů:

1) Vytvořte si novou objednávku na zboží, které chcete místo původního a do poznámky napiště, že se jedná o výměnu a uveďte číslo původní objednávky. Dopravu vyberte Zásilkovnu a vyberte si pobočku, na kterou Vám doručíme novou objednávku (samozřejmě nic nebudete platit), způsob platby vyberte Bankovním převodem, ale peníze nám neposílejte. 


2) Nepoužité zboží s kopií faktury pečlivě zabalte, aby při přepravě nedošlo k jejímu poškození či poškození jejího obsahu. K tomuto účelu nejlépe poslouží obalová fólie, papír, igelitová taška či větší krabice.


3) Zabalené zboží odešlete do naší kanceláře na adrese: Get Fashion s.r.o. - Stylovej.cz, U Továren 256/14 Praha 102 00. 

4) V žádném případě neposílejte zboží na dobírku. V tomto případě nebude převzato! (Doporučujeme proto zboží zaslat doporučeně a pojistit na cenu zboží). 


5) Na e-mail info@stylovej.cz nás informujte, že zboží zasíláte zpět.


Od obdržení balíčku, výměna bývá vyřízena přibližně do 3. pracovních dnů od obdržení.
O odeslání zboží zpět k Vám budete informováni e-mailem.

JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ?

Postup při vrácení zboží do 30ti dnů:

1) Nepoužité zboží s kopií faktury pečlivě zabalte, aby při přepravě nedošlo k jejímu poškození či poškození jejího obsahu. K tomuto účelu nejlépe poslouží obalová fólie, papír, igelitová taška či větší krabice.
2) Zabalené zboží odešlete do naší kanceláře na adrese: Get Fashion s.r.o. - Stylovej.cz, U Továren 256/14 Praha 102 00. 
3) V žádném případě neposílejte zboží na dobírku. V tomto případě nebude převzato! (Doporučujeme proto zboží zaslat doporučeně a pojistit na cenu zboží). 
4) Na e-mail info@stylovej.cz nás informujte, že zboží zasíláte zpět. V e-mailu prosím uveďte číslo objednávky a číslo účtu.

Peníze vrátíme na účet do 14 dnů od obdržení balíčku.