Výměna a vrácení zboží

JAK POSTUPOVAT PŘI VÝMĚNĚ?

Postup při výměně zboží do 30ti dnů:

1) Vytvořte si novou objednávku na zboží, které chcete místo původního a do poznámky napiště, že se jedná o výměnu a uveďte číslo původní objednávky. Dopravu vyberte Zásilkovnu a vyberte si pobočku, na kterou Vám doručíme novou objednávku (samozřejmě nic nebudete platit), způsob platby vyberte Bankovním převodem, ale peníze nám neposílejte. 

2) Nepoužité zboží s kopií faktury (případně napište na papír jméno a číslo objednávky) pečlivě zabalte, aby při přepravě nedošlo k jejímu poškození či poškození jejího obsahu. K tomuto účelu nejlépe poslouží obalová fólie, papír, igelitová taška či větší krabice.

3) Zabalené zboží odešlete do naší kanceláře na adrese: 

  • Get Fashion s.r.o. - Stylovej.cz, U Továren 256/14 Praha 102 00 

V případě, že jste si zakoupili doplněk Jednoduché vrácení zboží, napište nám na info@stylovej.cz a my Vám poradíme jak doplněk využít.

4) V žádném případě neposílejte zboží na dobírku. V tomto případě nebude převzato! (Doporučujeme proto zboží zaslat doporučeně a pojistit na cenu zboží). 

5) Na e-mail info@stylovej.cz nás informujte, že zboží zasíláte zpět.


Jakmile balíček obdržíme, snažíme se výměnu zpracovat co nejdříve. 

 

JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ?

Postup při vrácení zboží do 30ti dnů:

1) Nepoužité zboží s kopií faktury (případně napište na papír jméno a číslo objednávky) pečlivě zabalte, aby při přepravě nedošlo k jejímu poškození či poškození jejího obsahu. K tomuto účelu nejlépe poslouží obalová fólie, papír, igelitová taška či větší krabice.


2) 
Zabalené zboží odešlete do naší kanceláře na adrese:

  • Get Fashion s.r.o. - Stylovej.cz, U Továren 256/14 Praha 102 00 

V případě, že jste si zakoupili doplněk Jednoduché vrácení zboží, napište nám na info@stylovej.cz a my Vám poradíme jak doplněk využít.


3) V žádném případě neposílejte zboží na dobírku. V tomto případě nebude převzato! (Doporučujeme zboží zaslat doporučeně a pojistit na cenu zboží). 


4) Vyplňte níže elektronický formulář. Zkontrolujte si pečlivě číslo účtu. 

Peníze vrátíme na účet do 14 dnů od obdržení balíčku. 

Zakoupili jste zboží na našem slovenském e-shopu www.stylovej.sk? Použijte formulář na našem slovenským e-shopu. Tento formulář slouží pouze pro zákazníky z Česka. 

[REKLAMACE_FORM]

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT

Jednoduché vrácení zboží. Vrať nesedící produkt bez komplikací a za tuto skvělou cenu!
19Kč