Skinny fit džíny

Skinny fit džíny by neměly chybět v šatníku žádného muže. Proč? Protože vypadají prostě skvěle a zajmou.

119 položek celkem

Cena

6091690
16091690

Značky

Barva

Odstín

Střih

Styl

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 119
B58A7819
Don Lemme
+ další
14083/28L
DNLM 233
Don Lemme
+ další
11064/28L
B58A7922
Don Lemme
+ další
9799/28L
Nahoru
Další produkty

Pokud se chystáš zahalit svojí postavu, tak skinny fit džíny nebudou tou pravou volbou. Spíše naopak. Pánské skinny fit džíny ti nic moc neodpustí ve vzhledu, ale také při výběru buď opatrný. Není to tak jednoduché. 

Co jsou skinny fit pánské džíny?

Samotný název staví na anglickém slově skin - kůže. Takže je už jasné, jaký bude střih. Je rozdíl mezi pánskými a dámskými skinny fit. Dámským se často říká také cigaretové a opravdu hodně přiléhají k noze. Pánské jsou pohodlnější a něco ti odpustí, ovšem správná velikost je důležitá.

V pánských skinny fit džínech je často elastan, který zaručuje určitou pružnost materiálu. Díky tomu se budeš v dobře padnoucích džínách moci volně pohybovat.

Jak vybrat skinny fit džíny?

Dobře padnoucí skinny fit by neměly být příliš volné a sklouzávat ti dolů. Určitě si vyzkoušej sed a dřep v těchto džínech. Jestli jsou ti nepohodlné, tak to není správná volba.

Mezi další oblíbené střihy u nás na módním e-shopu Stylovej patří také pánské slim fit džíny nebo klasické straight fit džíny. A nebo se podívej na naší kompletní nabídku džínů, riflí a jensů. Díky nafocení na reálných modelech s uvedenou výškou a váhou si budeš moci lépe představit, jak ti padne daný kousek na tělo i do outfitu.